نظر یک تحلیلگر: بیت کوین سال ۲۰۲۳ از ۱۰۰هزار دلار عبور می‌کند و پس از آن بزرگترین سقوط تاریخ آغاز می‌شود


کردیبل کریپتو (Credible Crypto)، تحلیل مشهور ارزهای دیجیتال در توییتر، گفته است قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ میلادی از ۱۰۰٬۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد، اما پس از آن یک بازار نزولی بزرگ در پیش خواهد بود.

به گزارش کوین تلگراف، طبق سناریویی که کردیبل کریپتو ارائه کرده است، در دوران هاوینگ بعدی بیت کوین شاهد رسیدن قیمت به کف ۱۰٬۰۰۰ دلاری خواهیم بود.

در حالی که تحلیلگران درباره مطابقت سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ با پایان بازار نزولی سال ۲۰۱۸ تقریباً به اجماع رسیده‌اند، تعداد کمی از این تحلیلگران از این بازه زمانی به‌عنوان نقطه تغییر روند یاد می‌کنند.

فیلیپ سوئیفت (Philip Swift)، بنیان‌گذار مجموعه لوک‌ اینتو‌ بیت کوین (LookIntoBitcoin)، پیش‌بینی کرده است که بازار نزولی فعلی تنها چند ماه دیگر دوام خواهد آورد، اما در مقابل تحلیلگران زیادی هم هستند که همچنان کف‌های قیمتی تازه‌ای را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کنند.

به عقیده کردیبل کریپتو، بازه شکوفایی بازار بیت کوین بعد از سال ۲۰۲۳ است، اما از این سال با عنوان یک نقطه عطف بزرگ برای این ارز دیجیتال یاد کرده است. او می‌گوید بیت کوین پس از ثبت یک رکورد تاریخی جدید در حداقل ۱۰۰٬۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۳، به‌شکلی که تاکنون دیده نشده است، سقوط خواهد کرد. به گفته این تحلیلگر، کف چرخه نزولی بعدی پایین‌تر از کف ۱۷٬۶۰۰ دلاری چرخه فعلی خواهد بود و خریداران تا سال ۲۰۲۵ فرصت خواهند داشت که در سطح ۱۰٬۰۰۰ دلار وارد بازار شوند.

ابتدا در سال ۲۰۲۳ به یک تاریخی جدید می‌رسیم و موج پنجم قیمت از ۱۰۰٬۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد. به دنبال آن، شاهد بزرگترین بازار نزولی‌ای خواهیم بود که تاکنون دیده شده و از نظر زمانی و قیمتی بدتر از چرخه نزولی فعلی است. این سقوط قیمت را به ناحیه بین ۱۴٬۰۰۰ تا ۱۰٬۰۰۰ دلار خواهد رساند؛ سطوحی که اکنون همه منتظر آن هستند.

کردیبل کریپتو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *